"Enter"a basıp içeriğe geçin

After Life 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Başarılı Netflix Filmi After Life 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? After Life 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? After Life 4. Sezon Yayın Tarihi Ne Zaman? After Life 4. Sezon Konusu Nedir? After Life 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı Mı? soruları sorulmaya başlandı. Biz de sizler için bu soruların cevabını vermeye çalıştık. İşte, detaylar…

After Life 4. Sezon Yayınlandı Mı?

After Life 4. Sezon Yayınlandı Mı? sorusu dizinin hayranları tarafından araştırılmaktadır. Dizinin bölümleri 22 ile 31 dakika arasında farklılık gösterir. Ricky Gervais tarafından dizinin yaratıcılığı üstlenilirken, senaryosunu ve yönetmenliğini de aynı kişi üstlenmektedir. Dizi toplamda 3 sezon ve 18 bölümden oluşmaktadır. Her sezonu 6 bölümden oluşan dizi Birleşik Krallık’ın başkenti Londra’da çekildi. Ricky Gervais, Tom Basten, Tony Way, Ashley Jensen,  Kerry Godliman, Diane Morgan ve Mandeep Dhillon gibi isimler yer almaktadır. iMDb’de 100 bine yakın oy alan film 8,4’lük puanla karşımıza çıktı. After Life 2. Sezon 24 Nisan 2020 yılında yayınlanmıştı. Yaklaşık olarak 2 yıl sonra 3. sezonuyla 14 Ocak 2022 tarihinde yayınlandı. Dizinin 3. sezonunu seyreden hayranları After 4. Sezon Olacak Mı? After 4. Sezon Yayınlandı Mı? sorusu sorulmaya başlandı.

After Life Konusu

After Life Konusu dizinin hayranları tarafından araştırma konusu olmuştur. Eşinin ölümünü kabullenen bir yazar, kendisine yardım etmek isteyenleri uzaklaştırmak için biraz sinirli bir kişiliğe bürünür. Tony’nin süper güç olarak adlandırdığı öfke dolu tavırları iş arkadaşlarını da olumsuz etkileyecektir. Tam da o esnada Tambury Gazetesinde yeni bir işe başlayacaktır. Kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünen Tony, zamanla eroin kullanmayı düşünür. Mutlu olmak veya en azından sefilleri oynamamak için çaba göstermekle beraber ona destek verenlere teşekkür edecektir.

After Life Karakterleri

After Life Karakterleri arasında birbirinden başarılı isimler bulunmaktadır. After Life karakterleri arasında:

  • Ricky Gervais – Tony
  • Tom Basten – Matt
  • Tony Way – Lenny
  • Ashley Jensen – Emma
  • Kerry Godliman – Lisa
  • Diane Morgan – Kath
  • Mandeep Dhillon – Sandy

After Life 4. Sezon Olacak Mı?

After Life 4. Sezon olacak mı? sorusu dizinin sevenleri tarafından araştırılmaktadır. After Life 3. sezon dizinin final sezonudur. Dizinin kurgu yönetmeni yani yaratıcısı olan Ricky Gervais daha önce dizinin 3. sezonunda final yapacağını açıklamıştı. Hal böyle olunca After Life 4. Sezon olmayacağı söylenmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir