"Enter"a basıp içeriğe geçin

Babamın Kemanı Konusu | Babamın Kemanı Oyuncuları

Babamın Kemanı Konusu ve Babamın Kemanı Oyuncuları ile ilgili siz değerli okurlarımıza bilgi vermeye çalışacağız. Kısa süre önce Netflix Filmleri arasında yer almayı başaran Babamın Kemanı Filmi ile ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. İşte, detaylar…

Babamın Kemanı Filmi Hakkında

Babamın Kemanı Filmi Hakkında detaylar araştırılmaktadır. 21 Ocak 2022 tarihinde Netflix tarafından yayınlanan orjinal Netflix filmi toplamda 1 saat 54 dakikadan oluşmaktadır. Andaç Haznedaroğlu tarafından yönetmenliği üstlenilen ve oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Belçim Bilgin, Gülizar Nisa Uray ve Erdem Baş gibi isimler yer almaktadır.

Babamın Kemanı Film Yorumu

Babamın Kemanı Film Yorumu filmi izlemeyen ama izlemeyi düşünen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Babamın Kemanı filminde Engin Altan Düzyatan’ın boy gösterdiği Mehmet Mahir adlı yetenekli keman virtüözü ile akış sağlıyor. Yurt içinde ve yurt dışında başarılarından sonra bugünün turnesini ait olduğu yerde sevdiği kadın ile soluksuz mutlu hayat yaşarken kardeşi Ali Rıza’nın geçimini yakın arkadaşlarıyla meyhanede çalışarak hayatını yaşıyordu. Kızı Özlem doğarken eşini kaybeden baba bir yandan Özlem’e bakarken bir yandan da ölümcül bir hastalıkla mücadele eder. Bir süre sonra Ali Rıza hayatını kaybetti. Ali Rıza küçük yaşlarda ailesini kardeşini terk edip kaçsa da Ali Rıza’nın kızı Özlem babası öldükten sonra amcasının yanında kalmaya başladı.

Babamın Kemanı Konusu

Babamın Kemanı Konusu filmi izlemeyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Babası sanatçı olan ve amcası da ünlü bir keman virtüözü olan küçük Özlem babasını kaybettikten sonra amcasının yanına taşınmak zorunda kalır. Küçük Özlem ve amcasıyla beraber paylaştığı müzik tutkusu acaba onları yakınlaştıracak mı? Özlem, yaşadığı kaybın üstesinden gelmeye çalışır. Bu süreçte ona her daim mesafeli olan amcası ile arasında bir bağ kurmaya çalışır. Onları bir araya getirecek olan ortak nokta ise müziğe olan tutkusu olmaktadır.

Babamın Kemanı Oyuncuları

Babamın Kemanı Oyuncuları arasında birbirinden başarılı isimler yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler hemen herkesin bildiği isimlerden olmaktadır. Netflix Orjinal filmi Babamın Kemanı Oyuncuları arasında:

  • Engin Altan Düzyatan
  • Belçim Bilgin
  • Gülizar Nisa Uray
  • Selim Erdoğan
  • Erdem Baş
  • Yener Sezgin
  • Yiğit Çakır
  • Ayfer Dönmez Ertekin
  • Ulrich Mertin

Babamın Kemanı Filmi Fragmanı

Babamın Kemanı Filmi Fragmanı yayınlandı. Filmi izlemek isteyen ama fragmanını merak eden kişiler için fragmanı aşağıda paylaştık.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir