"Enter"a basıp içeriğe geçin

Börü 2039 3. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Börü 2039 3. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusu dizinin hayranları tarafından araştırılmaktadır. Börü 2039 3. Bölüm Ne Zaman Çıkacak? Börü 2039 Yayın Tarihi ve Börü 2039 Konusu hakkında araştırma yapan kişiler için detaylı bilgi vermek istiyoruz. İşte, detaylar…

Blu TV ekranlarında yayınlanan Börü 2039 dizisi, Blu TV’nin orjinal dizisidir. Bilim kurgu ve aksiyon türünde yer alan Börü 2039 dizisinin yapımcılığını Börü ve Dağ gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Alper Çağlar yapmaktadır. Dizinin proje tasarımını da yapan Çağlar, aynı zamanda senaryoyu da kaleme almıştır. Börü 2039 Yönetmen koltuğunda ise Cem Emre ve Cem Özduru oturmaktadır. Dizinin müziklerini Lincoln Jaeger yapmaktadır.  Börü 2039 dizisi tarihi bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Börü 2039 Konusu

Börü 2039 Konusu dizinin hayranlarının araştırdığı konulardan olmaktadır. Felaket sonrası bir İstanbul hikayesini konu edinen Börü 2039 dizisinde 2039 yılına kadar olan olayların kronolojik hikayesi konu edinilmektedir. Tarihi olayların konu edinilmesinden dolayı dikkat çeken bir dizi olduğundan ötürü tüm tarihi dizi severlerin dikkatini çekmeyi başaran bir dizi olmuştur. Tehlikeli teknolojilerin yaygın hale geldiği ve yapay zekanın insan zekasını alt üst ettiği ve zaman içerisinde Türkiye’nin söz sahibi ülkeler arasına girdiği bir gelecek yaşanmaktadır. Dizide insanlık salgınlarla, doğa olaylarıyla ve kıtlıkla mücadele etmektedir. 2039 yılında dünyaca ünlü teknoloji şirketlerinin sahibi olan Kemal Boratav’ın hikayesini seyredeceğiz.

Börü 2039 Oyuncuları ve Karakterleri

Börü 2039 Oyuncuları ve karakterleri dizinin hayranları tarafından araştırma konusu oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Cansel Elçin, Noureddin Fourier, Doğan Bayraktar, Ahmet Pınar, Ozan Ağaç, Deniz Uğur, Tuğba Sunguroğlu, Fatih Çetintaş, Cenay Türksever, Tuğçe Açıkgöz, Gökay Türkmen, Selçuk Gülderen, Muhammed Önel, Funda Alkayış, Mashood Alam, Merih Öztürk, Sibel Kasapoğlu, Yaren Kalkan ve Eskindir Tesfay gibi isimler yer almaktadır.

Börü 2039 3. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Börü 2039 3. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusu dizinin sevenleri tarafından araştırma konusu oldu. Börü 2039 3. Bölüm 21 Ocak 2022 tarihinde Blu Tv tarafından yayınlanması bekleniyor. Konuyla ilgili yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalarak siz de konuyla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Börü 2039 2. Bölüm Fragmanı

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir